ویژه مربیان و والدین

مربیان-والدین

چگونه برای فرزندم خلاقانه قصه بگویم و کتاب بخوانم؟(ویژه والدین و مربیان)

حضوری
بدون امتیاز 0 رای
این دوره به اتمام رسیده است. در صورتی‌که درخواست برگزاری مجدد آن را دارید اینجا کلیلک کنید.

یکی از دغدغه‌های همیشگی والدین، قصه گفتن و کتاب خواندن برای کودک است. در کتاب‌فروشی‌ها صدها جلد کتاب کودک وجود دارد که باعث سردرگمی والدین برای انتخاب می‌شود. در این دوره، اصول و تکنیک‌های تشویق و جذب بچه‌ها به کتاب‌خوانی و قصه‌گویی آموزش داده می‌شود. همچنین والدین و مربیان با نحوه و معیار انتخاب کتاب و قصه‌ی مناسب، شیوه‌های جذاب و نوی قصه‌گویی و کتاب‌خوانی، انواع کتاب‌ها با توجه به هدف تربیتی و رفتاری آشنا خواهید شد. به طور کلی در این کارگاه می‌آموزید چطور با قدرت کتاب و قصه مهمترین رفتارهای درست را به فرزند کودک و خردسال خود آموزش داده و عادت کتاب‌خوانی و دوستی با کتاب را در او نهادینه کنید.
اتمام دوره
8
400,000 تومان

قصه درمانی (ویژه والدین و مربیان) با ارائه گواهینامه از کلینیک روانشناختی آرامش ماندگار

حضوری
بدون امتیاز 0 رای
این دوره به اتمام رسیده است. در صورتی‌که درخواست برگزاری مجدد آن را دارید اینجا کلیلک کنید.

قصه درمانی چیست؟ قصه درمانی یک روش درمانی “فردمحور” است که به افراد کمک می‌کند زندگی خود را بشناسند و متخصص زندگی خود بشوند. در این روش تاکید بر قصه‌هایی است که افراد درمورد خود می‌سازند و در تمام طول زندگی آن‌ها را همراه خودشان حمل می کنند.
اتمام دوره
5
1,000,000 تومان

دوره مقدماتی نگارش و ویرایش

غیرحضوری
شما دوست من، حواست هست وقتی داری متنی می‌نویسی، هم‌راه آن نوشته خودت را، سطح سوادت را، شیوه‌ی نگاهت به دنیا و ارزش و اعتبار خودت را نیز -علاوه بر مقصود و هدف آن نوشته- آشکار می‌کنی؟ آیا حواست هست چه تصویری از جهان درونی خودت به دیگران نشان می‌دهی؟ یاران نازنین توکا، سالم نوشتن و سالم سخن گفتن، هم از نشانه‌های ذهن و اندیشه‌ی سالم و هم یکی از اسباب و علل شکل‌گیری آن است. مسیر رشد در جهت خوب و پاکیزه نوشتن، نقطه‌ی پایان ندارد و در جهان کلمات، همیشه چیزهای جدیدی برای آموختن هست. کارگاه‌های رایگان نگارش و ویرایش با ارایه‌ی یک سری آموزش‌های مقدماتی و ساده، در آغاز این مسیر، شما را هم‌راهی می‌کند و کمکتان می‌کند انگیزه و اعتماد به نفس پیدا کنید تا باقی مسیر را خودتان تنها یا با کمک متخصصان این حوزه ادامه بدهید. بیایید با هم شروع کنیم.
مدت آموزش:2:30:45
5
رایگان!
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://tookastory.com/?p=17140