قصه‌گویی

نقاشی قصه‌های شاهنامه

حضوری
بدون امتیاز 0 رای
شروع دوره: تیرماه 1403- روز برگزاری:چهارشنبه‌ها - ساعت شروع: 09:30 آموزش شاهنامه با روش‌های خلاقانه، مانند نقاشی و قصه‌گویی، برای کودکان بسیار مفید است. این روش‌ها نه تنها به کودکان کمک می‌کند تا با داستان‌های حماسی و ارزشمند شاهنامه آشنا شوند، بلکه خلاقیت و تخیل آن‌ها را نیز تقویت می‌کند. از طریق نقاشی و اجرای داستان‌ها، کودکان می‌توانند بهتر با شخصیت‌ها و مفاهیم داستانی ارتباط برقرار کنند و به یادگیری عمیق‌تری دست یابند. این روش‌های خلاقانه همچنین مهارت‌های زبانی، هنری و اجتماعی کودکان را تقویت می‌کند و آن‌ها را به یادگیری مشارکتی و تعامل با دیگران تشویق می‌نماید. به این ترتیب، کودکان علاوه بر لذت بردن از هنر و ادبیات، توانایی‌های فردی و گروهی خود را نیز توسعه می‌دهند.
شروع دوره: تیرماه 1403
4
1,000,000 تومان

شاهنامه خوانی و اجرای متن

حضوری
بدون امتیاز 0 رای
شروع دوره:تیرماه 1403  روز برگزاری:چهارشنبه‌ها ساعت 09:30 صبح خوانش صحیح شاهنامه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، زیرا شاهنامه تنها یک اثر ادبی نیست، بلکه گنجینه‌ای از فرهنگ، تاریخ، و هویت ایرانیان است. درست خواندن و فهمیدن متن‌های شاهنامه به کودکان کمک می‌کند تا با زبان و ادبیات فارسی به طور عمیق‌تری آشنا شوند و از زیبایی‌ها و پیچیدگی‌های آن لذت ببرند. همچنین، این مهارت باعث می‌شود که کودکان بتوانند معانی و مفاهیم نهفته در داستان‌های شاهنامه را به درستی درک کنند و از آموزه‌های اخلاقی، تاریخی و فرهنگی آن بهره‌مند شوند. خوانش صحیح شاهنامه همچنین به تقویت توانایی‌های زبانی، حافظه و تحلیل متون ادبی کودکان کمک شایانی می‌کند.
تاریخ شروع: تیرماه 1403
3
1,000,000 تومان

قصه‌گویی و نمایش خلاق (بزرگسالان)

حضوری
شروع دوره:تیر 1403- یکشنبه‌ها ساعت 18:15 قصه‌گویی و فعالیت‌های مرتبط با آن را زمانی فقط در زمینه‌ی سرگرمی کودکان قابل استفاده می‌دانستند، اما امروزه کاربرد و سودمندی قصه در حوزه‌های گسترده‌ای آشکار شده: کسب و کار و تجارت، آموزش در همه‌ی سطوح و همه‌ی شاخه‌های دانش، روان‌درمان‌گری، تولید محتوا، فعالیت‌های رسانه‌ای، سیاست و... . قصه‌گویی یک مهارت است و مثل مهارت نوشتن یا کار با نرم‌افزارها، در حوزه‌های گوناگونی به کمک شما خواهد آمد. در دوره‌ی آموزشی قصه‌گویی و نمایش خلاق، ضمن آشنا شدن با کاربردها و فواید قصه‌گویی در موقعیت‌های گوناگون زندگی امروز، مهارت‌ها و دانش لازم برای تبدیل شدن به یک قصه‌گوی موفق را خواهید آموخت و تمرین خواهید کرد.
تاریخ شروع: تیرماه 1403
3
1,000,000 تومان

شاهنامه شناسی با چاشنی بازی

حضوری
بدون امتیاز 0 رای
شروع دوره:تیرماه 1403  روز برگزاری:سه‌شنبه‌‌ها و چهارشنبه‌ها ساعت 8 صبح و یک‌شنبه ها ساعت 5 عصر  این کارگاه ویژه کودکان و نوجوانان ۷ تا ۱۰ سال طراحی شده و هدف آن آشنایی آن‌ها با قصه‌های شاهنامه، اثر سترگ ابوالقاسم فردوسی است. در هر جلسه، کودکان به قصه‌های جذاب و حماسی شاهنامه گوش می‌دهند و از طریق فعالیت‌های هنری متنوعی مانند کاردستی، نقاشی و سفالگری، مفاهیم این قصه‌ها و سروده‌ها را بهتر درک می‌کنند. تمرکز این دوره بر شناخت شاهنامه و یادگیری آن از طریق بازی‌های گروهی و خلاقانه است.
تاریخ شروع: تیرماه 1403
3
1,000,000 تومان

سفالگری و قصه‌گویی (سفالگری قصه ها)

حضوری
بدون امتیاز 0 رای
شروع دوره:تبر ماه 1402 روز برگزاری:چهارشنبه‌‌ها  ساعت شروع: 11:00 صبح کودکان علاقۀ زیادی به گِل‌بازی و سفالگری دارند. اما شرایط آن برای کودکان همیشه فراهم نیست. در کارگاه سفالگری و ساخت شخصیت قصه‌ها، هنرجو با ابزار گِل به ساخت شخصیت قصه‌ها می‌پردازد. هنر‌جو با رجوع به تصاویر شخصیت‌های قصه‌ها ، آن شخصیت را به صورت سه‌بعدی خلق می‌کند. از مزایای این دوره می‌توان به آموزش کار با گل سفال، حجم‌سازی‌های پایه و آشنایی با مجسمه‌سازی مقدماتی اشاره کرد. این دوره مناسب کودکان 7 تا 12 سال است و سرفصل‌های این دوره عبارت‌اند از: آماده‌سازی گل، حجم‌سازی پایه، اتصالات گلی، اجرای بافت‌ها و مجسمه‌سازی مقدماتی.
شروع دوره: تیرماه 1403
3
1,000,000 تومان

ورکشاپ سه جلسه‌ای آشپز کوچولو

حضوری
بدون امتیاز 0 رای
غذا انگیزه‌ی تلاش و فعالیت ماست (باید زنده بمونیم و برای زنده موندن نیاز به غذا داریم؛ - غذا خیلی وقتا یه فعالیت جمعیه و آدما رو یه شکلای مختلف، دور هم جمع می‌کنه. - غذا ممکنه یه تجربه‌ی زیبایی‌شناختی باشه، شبیه یه اثر هنری؛ - غذا می‌تونه تکمیل‌کننده‌ی یه تجربه‌ی عاشقانه باشه؛ - ممکنه غذا پختن و خوردن یه روش ابراز محبت باشه یا برعکس، یه شکل اعلام انزجار؛ - ممکنه وسیله‌ای باشه برای نشون دادن توانایی‌هامون و بالا بردن اعتماد به نفسمون...؛ شما چیز دیگه‌ای به ذهنتون می‌رسه؟
اتمام کارگاه
10
550,000 تومان
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://tookastory.com/?p=23567