کتابخوانی

کتاب‌خوانی

کارگاه یک جلسه‌ای کودک متفکر

حضوری
بدون امتیاز 0 رای
کارگاه کودک متفکر کارگاه ورزش فکره. تو این کارگاه، بچه‌ها به بهانه‌ی قصه، با راهنمایی یه تسهیل‌گر حرفه‌ای، گفت‌وگو می‌کنن و مسئله حل می‌کنن.
اتمام ورکشاپ
8
220,000 تومان

چگونه برای فرزندم خلاقانه قصه بگویم و کتاب بخوانم؟(ویژه والدین و مربیان)

حضوری
بدون امتیاز 0 رای
این دوره به اتمام رسیده است. در صورتی‌که درخواست برگزاری مجدد آن را دارید اینجا کلیلک کنید.

یکی از دغدغه‌های همیشگی والدین، قصه گفتن و کتاب خواندن برای کودک است. در کتاب‌فروشی‌ها صدها جلد کتاب کودک وجود دارد که باعث سردرگمی والدین برای انتخاب می‌شود. در این دوره، اصول و تکنیک‌های تشویق و جذب بچه‌ها به کتاب‌خوانی و قصه‌گویی آموزش داده می‌شود. همچنین والدین و مربیان با نحوه و معیار انتخاب کتاب و قصه‌ی مناسب، شیوه‌های جذاب و نوی قصه‌گویی و کتاب‌خوانی، انواع کتاب‌ها با توجه به هدف تربیتی و رفتاری آشنا خواهید شد. به طور کلی در این کارگاه می‌آموزید چطور با قدرت کتاب و قصه مهمترین رفتارهای درست را به فرزند کودک و خردسال خود آموزش داده و عادت کتاب‌خوانی و دوستی با کتاب را در او نهادینه کنید.
اتمام دوره
8
400,000 تومان

کارگاه ریویونویسی (مرور کتاب) – چشم مرکب

حضوری
در این دوره، طی یک سری آموزش‌های نظری و کارگاهی در زمینه‌های شیوه‌های کتاب‌خوانی مخصوص مرورنویسی، ملاک‌ها و معیارهای نقد کتاب، اصول ارتباط با مخاطب در مرورنویسی و کار عملی در این زمینه ارایه خواهد شد. در هر جلسه، بر مبنای برنامه‌ی مطالعاتی شخصیِ مهارت‌آموزان، یک تمرین مرورنویسی انجام خواهد شد و در پایان دوره نیز آزمون مرورنویسی برگزار خواهد شد و بر اساس آن، گواهی‌نامه‌ی مهارت‌آموزان درجه‌بندی خواهد شد.
اتمام دوره
13
700,000 تومان
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://tookastory.com/?p=19341