دوره‌های رایگان

آشنایی با دوره‌های آموزشی داستان‌نویسی

غیرحضوری
هر کسی از ما در طول عمر‌مان دست‌کم یک داستان را شنیده یا خوانده‌ایم، اما همه‌ی ما رویای نویسنده‌شدن نداشته‌ایم. شما که رویای نویسنده‌شدن دارید خیلی خیلی به داستان‌ها و دنیای وسیع و عمیق آن نزدیک شده‌اید! شما رویای آفرینندگی دارید! به این دنیای زیبا و هیجان انگیز که سرشار از تخیل یا واقعیت‌هاست خوش آمدید! از کجا شروع کنیم؟
مدت آموزش:17دقیقه
4
رایگان!

آشنایی با دوره‌های نوشتن خلاق

آموزش ویدیویی
خلاقیت یعنی آفرینندگی! ساختن یک اثر جدید! این اثر جدید می‌تواند راهکاری جدید برای حل یک مشکل، یک تابلوی نقاشی، یک روش جدید برای انجام فرآیندی خاص و یا ساخت یک دستگاه جدید باشد و یا یک متن! و نوشتن خلاق یعنی خلاقانه نوشتن! آیا مهارت نوشتن برای کودکان لازم است؟
مدت آموزش:16دقیقه
1
رایگان!

دوره مقدماتی نگارش و ویرایش

غیرحضوری
شما دوست من، حواست هست وقتی داری متنی می‌نویسی، هم‌راه آن نوشته خودت را، سطح سوادت را، شیوه‌ی نگاهت به دنیا و ارزش و اعتبار خودت را نیز -علاوه بر مقصود و هدف آن نوشته- آشکار می‌کنی؟ آیا حواست هست چه تصویری از جهان درونی خودت به دیگران نشان می‌دهی؟ یاران نازنین توکا، سالم نوشتن و سالم سخن گفتن، هم از نشانه‌های ذهن و اندیشه‌ی سالم و هم یکی از اسباب و علل شکل‌گیری آن است. مسیر رشد در جهت خوب و پاکیزه نوشتن، نقطه‌ی پایان ندارد و در جهان کلمات، همیشه چیزهای جدیدی برای آموختن هست. کارگاه‌های رایگان نگارش و ویرایش با ارایه‌ی یک سری آموزش‌های مقدماتی و ساده، در آغاز این مسیر، شما را هم‌راهی می‌کند و کمکتان می‌کند انگیزه و اعتماد به نفس پیدا کنید تا باقی مسیر را خودتان تنها یا با کمک متخصصان این حوزه ادامه بدهید. بیایید با هم شروع کنیم.
مدت آموزش:2:30:45
5
رایگان!
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://tookastory.com/?p=10232