مهارت‌های زندگی

مهارت‌های زندگی

بازی‌های حرکتی و فکری

حضوری
بدون امتیاز 0 رای
شروع دوره: تیرماه 1403- روز برگزاری:چهارشنبه‌ها - ساعت شروع: 12:30 شرکت در این دوره برای کودکان فرصتی فراهم می‌کند تا با ترکیبی از بازی‌های حرکتی و فکری، مهارت‌های جسمی و ذهنی خود را تقویت کنند. این دوره به بهبود تعادل، هماهنگی، تمرکز و تفکر منطقی کودکان کمک کرده و آن‌ها را برای فعالیت‌های بیشتر و یادگیری‌های آینده آماده می‌کند.
شروع دوره: تیرماه 1403
2
1,000,000 تومان

شاهنامه خوانی و اجرای متن

حضوری
بدون امتیاز 0 رای
شروع دوره:تیرماه 1403  روز برگزاری:چهارشنبه‌ها ساعت 09:30 صبح خوانش صحیح شاهنامه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، زیرا شاهنامه تنها یک اثر ادبی نیست، بلکه گنجینه‌ای از فرهنگ، تاریخ، و هویت ایرانیان است. درست خواندن و فهمیدن متن‌های شاهنامه به کودکان کمک می‌کند تا با زبان و ادبیات فارسی به طور عمیق‌تری آشنا شوند و از زیبایی‌ها و پیچیدگی‌های آن لذت ببرند. همچنین، این مهارت باعث می‌شود که کودکان بتوانند معانی و مفاهیم نهفته در داستان‌های شاهنامه را به درستی درک کنند و از آموزه‌های اخلاقی، تاریخی و فرهنگی آن بهره‌مند شوند. خوانش صحیح شاهنامه همچنین به تقویت توانایی‌های زبانی، حافظه و تحلیل متون ادبی کودکان کمک شایانی می‌کند.
تاریخ شروع: تیرماه 1403
3
1,000,000 تومان

قصه‌گویی و نمایش خلاق (بزرگسالان)

حضوری
شروع دوره:تیر 1403- یکشنبه‌ها ساعت 18:15 قصه‌گویی و فعالیت‌های مرتبط با آن را زمانی فقط در زمینه‌ی سرگرمی کودکان قابل استفاده می‌دانستند، اما امروزه کاربرد و سودمندی قصه در حوزه‌های گسترده‌ای آشکار شده: کسب و کار و تجارت، آموزش در همه‌ی سطوح و همه‌ی شاخه‌های دانش، روان‌درمان‌گری، تولید محتوا، فعالیت‌های رسانه‌ای، سیاست و... . قصه‌گویی یک مهارت است و مثل مهارت نوشتن یا کار با نرم‌افزارها، در حوزه‌های گوناگونی به کمک شما خواهد آمد. در دوره‌ی آموزشی قصه‌گویی و نمایش خلاق، ضمن آشنا شدن با کاربردها و فواید قصه‌گویی در موقعیت‌های گوناگون زندگی امروز، مهارت‌ها و دانش لازم برای تبدیل شدن به یک قصه‌گوی موفق را خواهید آموخت و تمرین خواهید کرد.
تاریخ شروع: تیرماه 1403
3
1,000,000 تومان

دوره‌ی آموزشی فن بیان

حضوری
شروع دوره:تیر 1403- یکشنبه‌ها ساعت 17:00 سخن گفتن در میان جمع، در فضاهای گوناگون و با اهداف متنوعی انجام می‌شود. ما آدم‌ها نیاز داریم با دیگران حرف بزنیم و اندیشه‌هایمان را با آن‌ها در میان بگذاریم و گاهی لازم است آن‌ها را متقاعد کنیم یا توجهشان را به چیزهایی جلب کنیم، نیتمان، فعالیت‌هایمان، دست‌آوردهایمان، موافقت یا مخالفتمان را به آن‌ها اعلام کنیم و در یک کلام، به صورت مؤثر، در میان جمع حرف بزنیم. این کار نیاز به مهارت خاصی دارد و انجام آن برای خیلی‌ها واقعاً دشوار است. اگر شما از این گروه آدم‌ها هستید، با شرکت در این دوره‌ی آموزشی فن بیان، ضمن تشخیص نقاط قوت و ضعف خودتان در این زمینه، نگرش‌ها، فنون و ابزارهای لازم برای سخن‌رانی و ارایه‌ی شفاهی را خواهید آموخت و به نیرویی مهم برای پیش‌رفت در اجتماع مجهز خواهید شد.
تاریخ شروع: تیرماه 1403
2
1,000,000 تومان

رباتیک (قصه گویی به زبان ماشین ها)

حضوری
بدون امتیاز 0 رای
شروع دوره: تیر ماه 1403- روز برگزاری: سه‌شنبه‌ها - ساعت شروع: 11:00 -کلاس رباتیک ویژه کودکان ۸ تا ۱۲ سال طراحی شده و هدف آن آشنایی کودکان با اصول ساخت سازه‌های مکانیکی و موتوری است. در این دوره، فراگیران آموزش خود را با ساخت سازه‌های مکانیکی آغاز می‌کنند و پس از تسلط به کار با پیچ و مهره و تمرین دست‌ورزی‌های مفید، به ساخت سازه‌های موتوری می‌پردازند. در این دوره، کودکان یاد می‌گیرند که چگونه مکانیک را با الکترونیک تلفیق کرده و سازه‌های متحرک بسازند. در صورت کشف علاقه و استعداد در این زمینه، فراگیران می‌توانند در دوره‌های پیشرفته‌تر ساخت ربات مسیریاب، فوتبالیست و غیره شرکت کنند.
تاریخ شروع: تیرماه 1403
4
1,000,000 تومان

الکترونیک کودک (قصه گویی به زبان الکترونیک)

حضوری
بدون امتیاز 0 رای
شروع دوره: تیر ماه 1403- روز برگزاری: سه‌شنبه‌ها - ساعت شروع: 09:30 صبح -کلاس الکترونیک ویژه کودکان ۸ تا ۱۲ سال طراحی شده و هدف آن آشنایی عملی و علمی کودکان با مفاهیم مدار و الکتریسیته است که از شاخه‌های علم فیزیک محسوب می‌شود. در طول این دوره، کودکان با قطعات الکترونیکی مختلف آشنا می‌شوند و مدارات پایه و کاربردی را اجرا می‌کنند. این دوره به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا مفاهیم کتاب علوم مدرسه را بهتر درک کنند و به شکلی عملی با این مفاهیم آشنا شوند. علاوه بر این، شرکت در این کلاس می‌تواند به کشف استعدادهای دانش‌آموزان در زمینه علوم فنی کمک کند.
تاریخ شروع: تیرماه 1403
3
1,000,000 تومان
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://tookastory.com/?p=16983