جدیدترین دوره‌ها و کارگاه‌ها

آشنایی با دوره‌های توکا

دوره های رایگان

دوره‌ی آموزشی جُستارنویسی

حضوری
شروع دوره:تیر 1403- یکشنبه‌ها ساعت 19:30 شاید اگر یک نوع نوشتار غیر از باشد که بتوان مثل قصه از آن لذت برد (و البته از قصه هم در آن استفاده کرد) و هم‌زمان از آن یاد گرفت، همین جُستار باشد. جستار یک نوع نوشتاری است که هم در فضای ژورنالیستی (مجلات و روزنامه‌ها و سایت‌ها)، هم در فضای دانشگاهی و هم در میان آثار نویسندگان بزرگ، جایگاه و کارکرد مهمی دارد. در واقع، کسی که خوب جستار بنویسد، احتمالاً در هرنوع نوشتار دیگری هم تبحر خواهد داشت و خواهد توانست با طیف وسیعی از مخاطبان در اقشار و موقعیت‌های گوناگون ارتباط برقرار کند. از دانش‌جویان سال اولی دانشگاه و روزنامه‌نگاران محلی و نویسندگان سایت‌های آگاهی‌های عمومی تا نویسندگان بزرگی چون میلان کوندرا و ماریو بارگاس یوسا و بورخس و رولان بارت، همگی در قالب جستار نوشته‌اند و می‌نویسند و از آن بهره می‌برند. دوره‌ی آموزشی جستارنویسی شما را برای نوشتن در این گونه‌ی نوشتاری آماده می‌کند و از این طریق، فرصت‌های جدیدی برای معرفی شما و اندیشه‌هایتان ایجاد خواهد شد.
تاریخ شروع: تیرماه 1403
4
1,000,000 تومان

قصه‌گویی و نمایش خلاق (بزرگسالان)

حضوری
شروع دوره:تیر 1403- یکشنبه‌ها ساعت 18:15 قصه‌گویی و فعالیت‌های مرتبط با آن را زمانی فقط در زمینه‌ی سرگرمی کودکان قابل استفاده می‌دانستند، اما امروزه کاربرد و سودمندی قصه در حوزه‌های گسترده‌ای آشکار شده: کسب و کار و تجارت، آموزش در همه‌ی سطوح و همه‌ی شاخه‌های دانش، روان‌درمان‌گری، تولید محتوا، فعالیت‌های رسانه‌ای، سیاست و... . قصه‌گویی یک مهارت است و مثل مهارت نوشتن یا کار با نرم‌افزارها، در حوزه‌های گوناگونی به کمک شما خواهد آمد. در دوره‌ی آموزشی قصه‌گویی و نمایش خلاق، ضمن آشنا شدن با کاربردها و فواید قصه‌گویی در موقعیت‌های گوناگون زندگی امروز، مهارت‌ها و دانش لازم برای تبدیل شدن به یک قصه‌گوی موفق را خواهید آموخت و تمرین خواهید کرد.
تاریخ شروع: تیرماه 1403
3
1,000,000 تومان

دوره‌ی آموزشی فن بیان

حضوری
شروع دوره:تیر 1403- یکشنبه‌ها ساعت 17:00 سخن گفتن در میان جمع، در فضاهای گوناگون و با اهداف متنوعی انجام می‌شود. ما آدم‌ها نیاز داریم با دیگران حرف بزنیم و اندیشه‌هایمان را با آن‌ها در میان بگذاریم و گاهی لازم است آن‌ها را متقاعد کنیم یا توجهشان را به چیزهایی جلب کنیم، نیتمان، فعالیت‌هایمان، دست‌آوردهایمان، موافقت یا مخالفتمان را به آن‌ها اعلام کنیم و در یک کلام، به صورت مؤثر، در میان جمع حرف بزنیم. این کار نیاز به مهارت خاصی دارد و انجام آن برای خیلی‌ها واقعاً دشوار است. اگر شما از این گروه آدم‌ها هستید، با شرکت در این دوره‌ی آموزشی فن بیان، ضمن تشخیص نقاط قوت و ضعف خودتان در این زمینه، نگرش‌ها، فنون و ابزارهای لازم برای سخن‌رانی و ارایه‌ی شفاهی را خواهید آموخت و به نیرویی مهم برای پیش‌رفت در اجتماع مجهز خواهید شد.
تاریخ شروع: تیرماه 1403
2
1,000,000 تومان

تصویرسازی (تکنیک دادل آرت)

حضوری
بدون امتیاز 0 رای
شروع دوره:تیر 1403- چهارشنبه‌ها ساعت 18:15 شما نقاش نیستید. شما نمی‌توانید هرچه در ذهن دارید، عیناً به تصویر بکشید،اما... شما می‌توانید به ذهنتان اجازه بدهید هرطور دوست دارد، محتویاتش را روی کاغذ بیاورد.ذهنتان شلوغ و خسته است؟ دلتان رنگ می‌خواهد، از رنگ‌ها خسته‌اید و خط‌خطی دوست دارید؟ خط‌خطی‌های شما می‌توانند علاوه بر برون‌ریزی ذهنتان، اثری خلاق باشند که مهر فکر و احساس شما را بر خود دارند.یک بار دیگر به دست‌هایتان نگاه کنید. بین دنیای درون شما و این دست‌ها رابطه‌ای هست. پیدایش کنید. یه سبک هنری جالب هست به اسم دودِل‌آرت، یه جور برون‌ریزی فکر و عاطفه و غرق شدن تو فضای خط و رنگ، یه چیزی نزدیک به نقاشی‌های اولیه‌ی بچه‌ها، همونایی که بهش می‌گیم «خط‌خطی».درباره‌ی این سبک هنری، می‌تونید این مطلب رو بخونید و با یکی از هنزمندان این حوزه هم آشنا بشید.
شروع دوره: تیرماه 1403
2
1,000,000 تومان

رباتیک (قصه گویی به زبان ماشین ها)

حضوری
بدون امتیاز 0 رای
شروع دوره: تیر ماه 1403- روز برگزاری: سه‌شنبه‌ها - ساعت شروع: 11:00 -کلاس رباتیک ویژه کودکان ۸ تا ۱۲ سال طراحی شده و هدف آن آشنایی کودکان با اصول ساخت سازه‌های مکانیکی و موتوری است. در این دوره، فراگیران آموزش خود را با ساخت سازه‌های مکانیکی آغاز می‌کنند و پس از تسلط به کار با پیچ و مهره و تمرین دست‌ورزی‌های مفید، به ساخت سازه‌های موتوری می‌پردازند. در این دوره، کودکان یاد می‌گیرند که چگونه مکانیک را با الکترونیک تلفیق کرده و سازه‌های متحرک بسازند. در صورت کشف علاقه و استعداد در این زمینه، فراگیران می‌توانند در دوره‌های پیشرفته‌تر ساخت ربات مسیریاب، فوتبالیست و غیره شرکت کنند.
تاریخ شروع: تیرماه 1403
4
1,000,000 تومان

الکترونیک کودک (قصه گویی به زبان الکترونیک)

حضوری
بدون امتیاز 0 رای
شروع دوره: تیر ماه 1403- روز برگزاری: سه‌شنبه‌ها - ساعت شروع: 09:30 صبح -کلاس الکترونیک ویژه کودکان ۸ تا ۱۲ سال طراحی شده و هدف آن آشنایی عملی و علمی کودکان با مفاهیم مدار و الکتریسیته است که از شاخه‌های علم فیزیک محسوب می‌شود. در طول این دوره، کودکان با قطعات الکترونیکی مختلف آشنا می‌شوند و مدارات پایه و کاربردی را اجرا می‌کنند. این دوره به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا مفاهیم کتاب علوم مدرسه را بهتر درک کنند و به شکلی عملی با این مفاهیم آشنا شوند. علاوه بر این، شرکت در این کلاس می‌تواند به کشف استعدادهای دانش‌آموزان در زمینه علوم فنی کمک کند.
تاریخ شروع: تیرماه 1403
3
1,000,000 تومان
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://tookastory.com/?p=23455