ناموجود

بازی‌های حرکتی و فکری

حضوری
بدون امتیاز 0 رای
شروع دوره: تیرماه 1403- روز برگزاری:چهارشنبه‌ها - ساعت شروع: 12:30 شرکت در این دوره برای کودکان فرصتی فراهم می‌کند تا با ترکیبی از بازی‌های حرکتی و فکری، مهارت‌های جسمی و ذهنی خود را تقویت کنند. این دوره به بهبود تعادل، هماهنگی، تمرکز و تفکر منطقی کودکان کمک کرده و آن‌ها را برای فعالیت‌های بیشتر و یادگیری‌های آینده آماده می‌کند.
شروع دوره: تیرماه 1403
2
1,000,000 تومان

نقاشی قصه‌های شاهنامه

حضوری
بدون امتیاز 0 رای
شروع دوره: تیرماه 1403- روز برگزاری:چهارشنبه‌ها - ساعت شروع: 09:30 آموزش شاهنامه با روش‌های خلاقانه، مانند نقاشی و قصه‌گویی، برای کودکان بسیار مفید است. این روش‌ها نه تنها به کودکان کمک می‌کند تا با داستان‌های حماسی و ارزشمند شاهنامه آشنا شوند، بلکه خلاقیت و تخیل آن‌ها را نیز تقویت می‌کند. از طریق نقاشی و اجرای داستان‌ها، کودکان می‌توانند بهتر با شخصیت‌ها و مفاهیم داستانی ارتباط برقرار کنند و به یادگیری عمیق‌تری دست یابند. این روش‌های خلاقانه همچنین مهارت‌های زبانی، هنری و اجتماعی کودکان را تقویت می‌کند و آن‌ها را به یادگیری مشارکتی و تعامل با دیگران تشویق می‌نماید. به این ترتیب، کودکان علاوه بر لذت بردن از هنر و ادبیات، توانایی‌های فردی و گروهی خود را نیز توسعه می‌دهند.
شروع دوره: تیرماه 1403
4
1,000,000 تومان

کاردستی افسانه‌ها (کاردستی خلاق)

حضوری
بدون امتیاز 0 رای
شروع دوره: تیرماه 1403- روز برگزاری:چهارشنبه‌ها - ساعت شروع: 8 صبح این کارگاه ویژه کودکان ۷ تا ۱۲ سال طراحی شده و هدف آن آشنایی کودکان با افسانه‌های ایرانی و تلفیق این آشنایی با ساخت کاردستی است. در هر جلسه، ابتدا یکی از افسانه‌های معروف ایرانی به شیوه‌ای جذاب برای کودکان قصه‌گویی می‌شود. پس از شنیدن قصه، کودکان با استفاده از هنر و خلاقیت خود کاردستی مرتبط با داستان را می‌سازند. در این کارگاه تلاش می‌شود تا هنرهای ایرانی و خلاقیت کودکان به بهترین شکل ممکن با یکدیگر ترکیب شوند. شرکت در کارگاه کاردستی افسانه‌ها به کودکان این امکان را می‌دهد تا علاوه بر لذت بردن از قصه‌های ایرانی، مهارت‌های مختلفی را در زمینه‌های هنری، خلاقیت و اجتماعی فرا بگیرند. این دوره با استفاده از شیوه‌ای جذاب و تعاملی، به پرورش ابعاد مختلف شخصیت کودکان و آشنایی آن‌ها با فرهنگ و هنر ایرانی کمک می‌کند.
شروع دوره: تیرماه 1403
2
1,000,000 تومان

قصه-ترانه ویژه‌ی سنین۷تا۱۰ سال

حضوری
این دوره به اتمام رسیده است. در صورتی‌که درخواست برگزاری مجدد آن را دارید اینجا کلیلک کنید.

ذهن کودکان در دوره‌ی پیش از دبستان و نیز در سال‌های آغازین دبستان، بی‌نهایت فعال و پذیرای انواع آموزش‌ها و محتواهاست. قصه و ترانه هم دو قالب جذاب و فوق‌العاده مؤثر و کارآمد برای تقویت و پروزش ذهن کودک است در زمینه‌هایی چون آواوَرزی، تمرین ریتم، یادگیری کلمات جدید، افزایش هوش روایی و رشد خلاقیت. در دوره‌ی آموزشی قصه-ترانه، قدرت، جذابیت و امکانات قصه‌ها و ترانه‌ها را با هم تلفیق می‌کنیم و با اجرا و آموزش قصه‌های ترانه‌دار برای کودکان، از ظرفیت‌های ذهنی آن‌ها نهایت استفاده را خواهیم کرد. نتیجه‌ی این آموزش‌ها آمادگی کودک برای دریافت آموزش‌های تکمیلی در زمینه‌های درسی و غیردرسی در دوران دبستان و پس از آن است.
اتمام دوره
12
400,000 تومان

مادران اندیشمند، فرزندان دانشمند

حضوری
بدون امتیاز 0 رای
این دوره به اتمام رسیده است. در صورتی‌که درخواست برگزاری مجدد آن را دارید اینجا کلیلک کنید.

دنیای کنونی ما به عصر انفجار اطلاعات معروف است. همانطور که در گذشته پول تعیین کننده قدرت بود امروزه اطلاعات و فناوری ها تعیین کننده قدرت و ارزش هستند. ما در عصر فناوری ها به عنوان یک والد آگاه نیازمند داشتن اطلاعات کافی و همه جانبه از ابزارها و شیوه کارکرد آن هستیم تا بتوانیم در عین همراهی موثر با فرزندانمان از آنها در برابر استفاده نامناسب از این فناورها به دلیل عدم آگاهی محافظت کنیم. چرا که معتقدیم در عصر فعلی، اطلاعات مانند شمشیر دولبه است پس باید آگاه بود بتوانیم با قدرت از آن بهره ببریم.
اتمام دوره
8
400,000 تومان

تصویرگری داستان

حضوری
بدون امتیاز 0 رای
این دوره به اتمام رسیده است. در صورتی‌که درخواست برگزاری مجدد آن را دارید اینجا کلیلک کنید.

زیاد دیده‌اید که فرزند هنرمندتان کنار صفحات پر شده از فرمول و مطالب ریاضی، فیزیک، زیست، شیمی، جغرافی و تاریخ، تصویر و نقاشی فانتزی یا طرح و نقشی را کشیده‌اند. تصاویری از چهره‌های هم‌کلاسی‌ها، طبیعت، منظره یا شخصیت محبوب او در فیلم موردعلاقه‌اش. کتاب‌های بچه‌های ما پر از این استعدادهای کشف‌نشده و مغفول‌مانده است. چرا از این استعداد  استفاده نکنیم؟ وقتی کاغذ سفید و ابزار نقاشی هست، چرا گوشۀ کتاب؟ هنر، توان شکستن بار خستگی‌های روحی و فکری را دارد. در این تابستان در مؤسسۀ توکا، تصویرگر داستان‌های خودتان باشید و آن را با حجم سازی به هنر تخصصی گره بزنید. این دوره را از دست ندهید!
اتمام دوره
7
400,000 تومان
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://tookastory.com/?p=16983